Women's Neria Pro Graphic Clog

1 719 Kč

Women's Neria Pro Graphic Clog - black/ice blue

1 689 Kč

Women's Neria Pro Graphic Clog - black/silver metallic

1 689 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

U tohoto modelu doporučujeme, na základě zkušeností zákazníků, objednat o číslo menší velikost, než běžně od Crocs nakupujete.

 

Crocs™ vylepšením původní stylové obuvi Neria získal další modelcertifikované obuvi pracovní obuvi. Vytvořil dámský model se speciální patentovanou podrážkou Crocs Lock™ a stélkou z materiálu Croslite™. Splňuje požadavky norem na pracovištích požadujících uzavřenou patu

Women's Neria Pro Clogs v detailu:

  • Crocs Lock™ - protiskluzová podrážka
  • Ochráněná pata a nárt - zesílený lem, vylepšená podpora klenby
  • Tvar je přizpůsobem pro nejlepší komfort pro Vaše chodidla, lehce se nazouvá i vyzouvá
  • Jednoduché na údržbu
  • Trojitý Crocs Comfort™
  • testováno dle standardu ASTM F2913-11
  • CE Certifikace
  • Splňuje normy EN ISO 20347:2012, OB, SRC

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace