Working Hover

1 960 Kč

Working Hover - black

1 960 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

 

Model Crocs™ Hover Work je model nejlehčí, zavazovací pánské pracovní obuvi. Byl vyvinut pro celodenní komfortní nošení v zaměstnání náročném na dlouhá stání a chůzi.

Crocs™ Hover Work v detailu:
Navrženo pro pracovní prostředí jako jsou laboratoře, zdravotnická zařízení, školy a další
Croslite™ – patentovaný materiál – podešev, velmi lehký, zaručující pohodlí pro Vaše nohy
Crocs Lock™ – zámek podrážky zajišťuje odolnost proti skluzu
Drobné výstupky podél stélky poskytují masáž chodidlům
Vylepšená podpora klenby a stélky
Schváleno APMA (Americká lékařská pediatrická asociace)
Lze použít ve zdravotnictví, gastronomii, průmyslových provozech, školách i pro běžné nošení
Splňuje normu ISO – ochranná obuv, plní požadavky normy ČSN EN ISO 20347 (832503) – osobní ochranné prostředky – pracovní obuv

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace