Bistro Pro LiteRide™ Clog

1 669 Kč

Bistro Pro LiteRide™ Clog - black

1 669 Kč

Bistro Pro LiteRide™ Clog - white

1 669 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

 

Specializovanou řadu Work inovoval Crocs™ v roce 2019, nejnovějším modelem Bistro Pro LiteRide Clog vyvinutou speciálně pro zaměstnance nejen v gastronomii. Tento model doplňuje řadu Bistro. Je však možné ji používat i na běžné nošení. Podrážka je protiskluzová, materiál Croslite™ lehce omyvatelný, uvnitř boty akupresurní vzorek z oranžového pěnového materiálu Croslite™ zaručují správné prokrvení nohou. Nastavitelný pásek přes patu je další inovací modelu Bistro. Celodenní stání v náročných provozech tak přestává být utrpením pro Vaše nohy. Splňuje normu ISO – ochranná obuv, plní požadavky normy ČSN EN ISO 20347 (832503) – osobní ochranné prostředky – pracovní obuv.

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace