Literide Pacer Men

1 959 Kč

Literide Pacer - army green/white

1 260 Kč

Literide Pacer - navy/white

1 260 Kč

Literide Pacer - black/white

1 260 Kč

Literide Pacer Men - burgundy/white

1 260 Kč

Literide Pacer - charcoal/light grey

1 260 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

 

Kolekce LiteRide™ přináší zcela nový zážitek z chůze. Je inspirovaná moderním životním stylem a navržená pro všechny, kteří jsou stále v pohybu. Pánské slip-on tenisky LiteRide Mesh Slip On vám zaručí maximální pohodlí a podrží vás na každičkém kroku vaší cesty.

- inspirované atletikou, stvořené pro život v pohybu
- stélka z materiálu LiteRide™ je neuvěřitelné měkká, lehká a odolná
- svršek z nového, měkkého materiálu Matlite™ skvěle sedí již od prvního nazutí
- podrážka z materiálu Croslite™ poskytuje celodenní oporu a umocňuje pohodlí
- ideální na rozcvičku před tréninkem i celodenní pobíhání po městě

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace