Work Specialist

1 260 Kč

Work Specialist - black

1 269 Kč

Work Specialist - navy

1 269 Kč

Work Specialist - white

1 269 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

 

Specializovaná řada Crocs Work™ určena pro zaměstnance ve zdravotnictví, vgastronomii a ostatních náročných provozech. Dále je možné použít pro lidi trpící tzv. diabetickou nohou, kdy konstrukce tohoto modelu je navržena pro maximální lehké odpružení při chůzi.

Crocs™ Work Specialist v detailu:
Croslite Ag + materiál ™ zabraňující vznik plísní a zápachu

Prostorná přední část obuvi poskytuje chodidlům příjemný pocit při styku a včetněochrany špičky chodidla.
Tvarovaná zasílená koncová část je speciálně navržena k ochraně paty chodidla.
Vylepšená podpora klenby.
Vynikající přilnavost a tzv. non-marking podrážka

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace