zdravotní vložky do bot

699 Kč

zdravotní vložky do bot - Rx silver

699 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

 

Vložky do bot Rx Insoles
Měkká stříbrná stélka, která je ideální pro velmi citlivé nohy, případně nohy trpící kožní mykózou, nebo bolestí pat

CrocsRx™ Insoles v detailu:
Zápachu odolné
Měkké, šok-absorbující vložky, čímž zmírňují „stres“ na nohy, kolena, boky a spodní části zad
Ortopedická pata
Ideální pro sportovní využití i pro celodenní nošení
Zvyšují komfort při chůzi
Schváleno APMA (Americká lékařská pediatrická asociace)
Vložky možné ještě upravit presně na rozměr Vaší obuvi

Lze použít do klasických tenisek, obuvi pro volný čas, elegantní společenské obuvi a pracovní obuvi všech světových značek, včetně do modelů obuvi Crocs™

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace