Crocswatt Vent

1 369 Kč

Crocswatt Vent - black

1 369 Kč

Crocswatt Vent - white

1 369 Kč

Crocswatt Vent - navy

1 369 Kč

Vyberte barvu

Vyberte velikost

 

Nový model Crocswatt Vent ze série Crocs™ Work byl navržen pro celodenní pohodlí a je celý vyroben z lisovaného materiálu Croslite™ tak, aby dokonale přilnul k Vašemu chodidlu a zajišťoval tak maximální odpružení namáhaných kloubů.

 

Crocs™ Crocswatt Vent v detailu:

Splňuje ASTM F2412 standard – antistatický odpor mezi 1 až 100 megaohmů

Speciální ESD vložka je umístěna mezi patou a klenbou chodidla, poskytuje výborné vlastnosti při zátěži chodidla

Boční větrací otvory podporují proudění vzduchu

Vrchní strana boty je vyrobena ze silnějšího materiálu pro lepší ochranu zánártní oblasti nohy

Vyrobeno z odolného (proti zápachu) materiálu Croslite™

Jednoduché čištění vodou a mýdlem

Vhodné pro použití v průmyslových provozech, zdravotnictví – operační sály, gastronomii i pro běžné nošení

Splňuje normu ISO – ochranná obuv, plní požadavky normy ČSN EN ISO 20347 (832503) – osobní ochranné prostředky – pracovní obuv

Co je Crocs™ ?

Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?

Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Čištění Obuv značky Crocs™ stačí opláchnout studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte originální čistítko Crocsbutter™, lze zakoupit v našem e-shopu.
Horko Materiál Croslite™ je náchylný vůči vysokým teplotám. Nevystavujte obuv Crocs™ vysokým teplotám (max. 42 °C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.
Přilnavost Crocs™ jsou proslulé svou neklouzavostí. Vzorek na podrážce se ale při častém používání opotřebuje, stejně jako vzorek u pneumatik. V té chvíli byste si zasloužili nový pár Crocs™.

Jak vybrat správnou velikost

Pro výběr orientační velikosti modelu Crocs™ použijte následujících tabulek, ve kterých najdete podrobnější informace